Paremkite mus 1%

Paremkite mus NEMOKAMAI vienu procentu nuo savo pajamų mokesčio!

Paremkite mus NEMOKAMAI vienu procentu nuo savo pajamų mokesčio!

Mieli Centro partijos „Gerovės Lietuva“ nariai, rėmėjai ir bičiuliai, pasinaudokite teise skirti 1 proc. savo Gyventojų pajamų mokesčio (GPM) Centro partijai „Gerovės Lietuva“!

Informuojame, kad nuolatiniai Lietuvos gyventojai 1 procentą sumokėto Gyventojų pajamų mokesčio gali skirti politinei partijai paremti. Gyventojai, nusprendę paremti politinę partiją, taigi, Centro partiją „Gerovės Lietuva“, Valstybinei mokesčių inspekcijai (VMI) turi pateikti prašymą (VMI forma FR0512(2)) pervesti vieną procentą GPM Centro partijai „Gerovės Lietuva“.

Atkreipiame dėmesį, kad pageidaujant jau šiais 2020 metais skirti Centro partijai „Gerovės Lietuva“ vieną procentą Gyventojų pajamų mokesčio, sumokėto (išskaičiuoto) nuo 2019 m. gautų pajamų, prašymą būtina pateikti VMI ne vėliau kaip iki š. m. gegužės 4 d.

Informacija tiems, kurie nežinote:

Iš viso gyventojai gali skirti 4 procentus savo Gyventojų pajamų mokesčio:

  1. 1 proc.  politinei partijai;
  2. 1 proc.  profesinei sąjungai;
  3. 2 proc. – viešosioms įstaigoms.

Neskyrus minėtojo vieno procento GPM politinei partijai, pastarasis lieka nepaskirstytas  jo negalima „perkelti“ viešosioms įstaigoms.

Centro partijai „Gerovės Lietuva“ galite padėti skirdami 1 proc. valstybei sumokamo Gyventojų pajamų mokesčio iki š. m. gegužės 4  d. Tiesa, tam turite būti deklaravę savo pajamas.

Skirdami 1 proc. Centro partijai „Gerovės Lietuva“, kitus 3 proc. savo GPM galite skirti profesinėms sąjungoms, visuomeninėms ir kitoms pelno nesiekiančioms organizacijoms.

Jeigu jau kažkam, t. y. kuriai nors kitai politinei partijai, skyrėte minėtąjį vieną procentą GPM, arba užpildėte laukelį tik dėl 2 procentų, tuomet iki 2020 09 01 galite pataisyti savo prašymą, kaip kad taisote, pavyzdžiui, pajamų deklaraciją – anksčiau teikto prašymo duomenų pagrindu tiesiogiai portale užpildykite (pataisykite) partijos kodą iš naujo ir pateikite – galios vėliausias.

Instrukcija, kaip skirti 1 procentą GPM Centro partijai „Gerovės Lietuva“

Prisijunkite prie Elektroninio deklaravimo sistemos (EDS) https://deklaravimas.vmi.lt/lt/Pradinis_Prisijungimo_puslapis/Prisijungimasperisorinessistemas.aspx

MENIU eilutėje, kairėje pusėje, spauskite pateikti dokumentą/pildyti naują dokumentą.

Suraskite formą, kurios kodas – FR0512.

Spauskite „pildyti formą tiesiogiai portale“.

Užpildykite reikiamus laukus:

E1 – gavėjo tipas: 1;

E2  gavėjo identifikacinis numeris (kodas): 195725380  Centro partijos „Gerovės Lietuva“ identifikacinis kodas;

E4  mokesčio dalies dydis: 1 proc.

Galima pažymėti, kad paramą skiriate iki 2025 m.

Neužmirškite, kad skirdami 1 proc. Gyventojų pajamų mokesčio Centro partijai „Gerovės Lietuva“, dar 1 proc. galite aukoti savo pasirinktai profesinei sąjungai bei 2 proc. visuomeninei organizacijai.

Jeigu klaidų nėra, spauskite „pateikti prašymą pervesti pajamų mokesčio dalį vienetams, turintiems teisę gauti paramą, ir (arba) politinėms partijoms“.

Dėkojame už Jūsų paramą!

Centro partija „Gerovės Lietuva“