Paremkite mus 1%

Paremkite mus NEMOKAMAI vienu procentu nuo savo pajamų mokesčio!

Mieli Lietuvos centro partijos nariai, rėmėjai ir bičiuliai, pasinaudokite teise skirti 1% savo pajamų mokesčio Lietuvos centro partijai!

Informuojame, kad nuolatiniai Lietuvos gyventojai 1 procentą sumokėto gyventojo pajamų mokesčio (GPM) gali skirti politinei organizacijai paremti. Gyventojas, nusprendęs paremti politinę partiją, taigi, Lietuvos centro partiją, Valstybinei mokesčių inspekcijai (VMI) turi pateikti prašymą (VMI forma FR0512(2)) pervesti vieną procentą pajamų mokesčio politinei partijai.

Atkreipiame dėmesį, kad:

  1. Pageidaujant jau šiais, 2018 metais, skirti politinei partijai vieną procentą pajamų mokesčio, sumokėto (išskaičiuoto) nuo 2017 m. gautų pajamų, prašymą būtina pateikti VMI ne vėliau kaip iki š. m. gegužės 2 d.

Informacija tiems, kurie nežinote:

Iš viso gyventojas gali skirti 4 procentus savo pajamų mokesčio:

  1. 1%politinei partijai;
  2. 1%profesinei sąjungai;
  3. 2% – viešosioms įstaigoms.

Neskyrus minėtojo vieno procento politinei partijai, pastarasis lieka nepaskirstytasjo negalima „perkelti“ viešosioms įstaigoms.

Lietuvos centro partijai galite padėti skirdami 1% valstybei sumokamo gyventojo pajamų mokesčio iki gegužės 2 d. Tiesa, tam turite būti deklaravę savo pajamas.

Skirdami 1% partijai, kitus 3% savo GPM galite skirti profesinėms sąjungoms, visuomeninėms ir kitoms pelno nesiekiančioms organizacijoms.

Jeigu jau kažkam, t. y. kuriai nors kitai politinei partijai, skyrėte minėtąjį vieną procentą, arba užpildėte laukelį tik dėl 2 procentų, tuomet iki 2018 09 01 galite pataisyti savo prašymą, kaip kad taisote, pavyzdžiui, pajamų deklaraciją – anksčiau teikto prašymo duomenų pagrindu tiesiogiai portale užpildykite (pataisykite) partijos kodą iš naujo ir pateikite – galios vėliausias.

Instrukcija, kaip skirti 1 procentą Lietuvos centro partijai

Prisijunkite prie Elektroninio deklaravimo sistemos (EDS)https://deklaravimas.vmi.lt

MENIU eilutėje, kairėje pusėje, spauskite pateikti dokumentą/pildyti naują dokumentą.

Suraskite formą, kurios kodasFR0512;

Spauskite „pildyti formą tiesiogiai portale“.

Užpildykite reikiamus laukus:

E1gavėjo tipas: 1;

E2gavėjo identifikacinis numeris (kodas): 195725380 – taiLietuvos centro partijos identifikacinis kodas;

E4mokesčio dalies dydis: 1 %;

Galima pažymėti, kad paramą skiriate iki 2023 m.

Neužmirškite, kad skirdami 1% Lietuvos centro partijai, dar 1% galite aukoti savo pasirinktai profesinei sąjungai bei 2%visuomeninei organizacijai.

Jeigu klaidų nėra, spauskite „pateikti prašymą pervesti pajamų mokesčio dalį vienetams, turintiems teisę gauti paramą, ir (arba) politinėms partijoms“.