Paremkite mus 0,6%

Jau dabar Jūs vos per 5 minutes galite pakeisti Lietuvos politiką!

Nusibodo Seime po penkias kadencijas sėdintys politikai?

Nebepasitikite nei kairiaisiais, nei dešiniaisiais?

Norite matyti naujus veidus politikoje?

Norite realių pokyčių?

Tapkite Tautos ir teisingumo sąjungos (centristų, tautininkų) rėmėjais!

Jau dabar galite paremti mus nurodydami Valstybinei mokesčių inspekcijai (VMI) pervesti mums 0.6 proc. nuo Jūsų jau sumokėto Gyventojų pajamų mokesčio GPM.

Jums tereikia savo mokesčių paskyroje VMI tinklapyje nurodyti, kad 0.6 proc. nuo savo jau sumokėtų GPM mokesčių skiriate būtent mums: Tautos ir teisingumo sąjunga (centristai, tautininkai) ir VMI įvykdys Jūsų nurodymą pervesdami Jūsų paskirtus procentus mums.

Tai padaryti labai paprasta! Skambinkite nemokamu VMI informacijos telefonu 1882 ir jums malonūs konsultantai padės tai padaryti vos per kelias minutes!

Jeigu nenurodysite kam skiriate savo sumokėtų gyventojų pajamų mokesčio dalį – tie pinigai tiesiog bus pervesti į valstybės biudžetą ir už juos galimai bus išasfaltuotas keliukas iki kokio nors ministro namų. Ar tikrai to norite? Geriau, patys nuspręskite ką daryti su savo sumokėtais mokesčiais ir kam norite paskirti šiuos pinigus!

Visi Jūsų pervesti pinigai, iki paskutinio cento bus skirti tam, kad Lietuvos politikoje pagaliau įvyktų reikalingi pokyčiai! Kiekvienas išleistas centas bus suskaičiuotas ir viešai deklaruotas!

 

Už gerovę, kuri skirta visiems, o ne tik išrinktiesiems!

AČIŪ JUMS!

Tautos ir teisingumo sąjunga (centristai, tautininkai)