Paremkite mus 1%

Paremkite mus nemokamai vienu procentu savo pajamų mokesčio

Mieli  partijos nariai ir rėmėjai, pasinaudokite teise skirti 1 % pajamų mokesčio Lietuvos centro partijai

Informuojame, kad nuolatiniai Lietuvos gyventojai 1 proc. sumokėto gyventojų pajamų mokesčio (GPM) gali skirti politinei organizacijai paremti. Gyventojas, nusprendęs paremti politinę partiją Lietuvos centro partiją, Valstybinei mokesčių inspekcijai (VMI) turi pateikti prašymą (VMI forma FR0512(2)) pervesti vieną procentą pajamų mokesčio politinei partijai.

Atkreipiame dėmesį, kad:

  1. Pageidaujant jau šiais, 2018 metais, skirti politinei partijai vieną procentą pajamų mokesčio, sumokėto (išskaičiuoto) nuo 2017 m. gautų pajamų, prašymą būtina pateikti VMI ne vėliau kaip iki š. m. gegužės 2 d.

Informacija tiems, kas nežinote:

iš viso gyventojas gali skirti 3 proc. savo pajamų mokesčio  – 1% partijai, kitus 2%  – viešosioms įstaigoms. Neskyrus to vieno procento partijai, jis lieka nepaskirstytas – jo negalima perkelti viešosioms įstaigoms.

Lietuvos centro partijai  galite padėti skirdami 1% valstybei sumokamo gyventojų pajamų mokesčio iki gegužės 2 d. Tam turite būti deklaravęs pajamas.

Skirdami 1% partijai,  kitus 2% savo GPM galite skirti visuomeninėms ir kitoms pelno nesiekiančioms organizcijoms.

Jei jau kažkam skyrėte tą vieną procentą kuriai nors partijai, arba užpildėte laukelį tik dėl 2 proc., tai iki 2018 09 01 galite pataisyti savo prašymą, kaip kad taisote, pvz. pajamų deklaraciją – anksčiau teikto prašymo duomenų pagrindu tiesiogiai portale užpildykite (pataisykite)  partijos kodą iš naujo ir pateikite – galios vėliausias.

Instrukcija, kaip skirti 1 procentą partijai

Prisijunkite prie Elektroninio deklaravimo sistemos https://deklaravimas.vmi.lt

Meniu eilutėje kairėje spauskite pateikti dokumentą / pildyti naują dokumentą.

Suraskite formą, kurios kodas FR0512.

Spauskite „pildyti formą tiesiogiai portale“.

Užpildykite reikiamus laukus:

E1 – gavėjo tipas: 1;

E2 – gavėjo identifikacinis numeris (kodas): 195725380 – tai Lietuvos Centro partijos indencifikacinis kodas

E4 – mokesčio dalies dydis: 1 %.

Galima pažymėti, kad paramą skiriate iki 2023 m.

Neužmirškite, kad skirdami 1% Lietuvos centro partijai, dar 2% galite aukoti savo pasirinktai visuomeninei organizcijai.

Jei klaidų nėra, spauskite „pateikti prašymą pervesti pajamų mokesčio dalį vienetams, turintiems teisę gauti paramą, ir (arba) politinėms partijoms“.