Partijos nariams

Rekvizitai

 

 

LIETUVOS CENTRO PARTIJA

Pareiškimas
Dėl gegužės 8 d. numatomo homoseksualų parado
2010-04-19

Kaip rodo sociologinės apklausos, du trečdaliai Lietuvos gyventojų nepritaria Vilniaus miesto savivaldybės sprendimui š. m. gegužės 8 d. leisti homoseksualų eitynes. Tai aiški daugumos Lietuvos žmonių pozicija. Leidimas akivaizdžiai prieštarauja ir nepilnamečių apsaugos nuo neigiamos informacijos įstatymui.
Lietuvos vadovybei demonstruojant abejingumą nacionalinio įstatymo niekinimui ir morališkai bei politiškai remiant visuomenės nuomonę ignoruojančias bei ją skaldančias eitynes, Lietuvos centro partija apeliuoja į valdančiųjų sveiką protą ir ragina atsipeikėti. Pripažindami susirinkimų laisvę visiems, siūlome homoseksualų sueigai skirti uždarą teritoriją. Prioritetai turi būti aiškūs: dauguma, o ne mažumos, yra demokratijos kriterijus.
Jeigu pritariate šiai nuomonei, kviečiame ją laiškais pareikšti Lietuvos prezidentei.

 

Lietuvos centro partija      

 

 

Vilnius, Daukanto a. 3, LT-01122
http://www.president.lt/lt/laiskas_prezidentui.html.
J.E. Lietuvos Respublikos Prezidentei

Kreipimasis
Dėl gegužės 8 d. numatomo homoseksualų parado

 

Sociologinės apklausos rodo kad, du trečdaliai Lietuvos gyventojų nepritaria Vilniaus miesto savivaldybės sprendimui š. m. gegužės 8 d. leisti homoseksualų eitynes. Tai aiški daugumos Lietuvos žmonių pozicija. Leidimas akivaizdžiai prieštarauja ir nepilnamečių apsaugos nuo neigiamos informacijos įstatymui.
Lietuvos vadovybei demonstruojant abejingumą nacionalinio įstatymo niekinimui ir morališkai bei politiškai remiant visuomenės nuomonę ignoruojančias bei ją skaldančias eitynes, apeliuoju į valdančiųjų sveiką protą ir raginu atsipeikėti. Pripažįstant susirinkimų laisvę visiems, homoseksualų sueigai turėtų būti skiriama uždarą teritoriją. Prioritetai turi būti aiškūs: dauguma, o ne mažumos, yra demokratijos kriterijus.

 

            Parašas