Partijos nariams

Rekvizitai

 

 

 

LIETUVOS CENTRO PARTIJA
PAREIŠKIMAS

Dėl rinkimų į Europos Parlamentą rezultatų
2009-06-09

Lietuvos centro partija mandato į Europos Parlamentą neiškovojo. Tenka apgailestauti, kad partija tame Europos forume neturės atstovo ir negalės tiesiogiai dalyvauti eurointegracijos politinės kontrolės procese. Tuo labiau apmaudu, kad liko neperrinkta sąrašą į rinkimus vedusi europarlamentarė Ona Juknevičienė, užsirekomendavusi kaip aukšto lygio specialistė ir politikė. Savo kvalifikaciją ji palaikys, dirbdama Pasaulio banko programose, tačiau europarlamentarės patirtis šiuo metu lieka įšaldyta.
Reiškiame pasitenkinimą, kad pagrindinis partijos sąrašo penketukas sudarė konkurencingą kitoms partijoms komandą, pasirengusią rungtis ir kituose Europarlamento rinkimuose.
Minimalią rinkiminę programą partija įvykdė – įveikė 3 procentų barjerą, pasirodydama geriau ne tik už visas neparlamentines Lietuvos partijas, bet ir už kai kurias parlamentines. Turime deramai įvertinti šį proveržį, panaudoti jį teisingam jėgų pergrupavimui ir intensyviai rengtis kitam svarbiam išbandymui – savivaldybių rinkimams.
Reikšdami teisėtą pasitenkinimą dėl pripažinimo, kurį rinkėjai parodė partijos keliamiems atstovams bei jų programinėms nuostatoms, dėkojame visiems, atidavusiems balsus už Lietuvos centro partiją – tolydžio stiprėjančią Lietuvos politinę jėgą, kuri gerai supranta, jog pasitikėjimas turi būti pateisintas darbu rinkėjų labui.
Dėkojame visiems partijos nariams, kurių pastangomis žinia apie Lietuvos centro partijos idėjas ir darbus pasiekė rinkėjus ir padėjo jiems apsispręsti.

 

Lietuvos centro partijos
Politinė taryba  

 

 

 

Atgal