Partijos nariams

Rekvizitai

 

 

LIETUVOS CENTRO PARTIJA

Pareiškimas

2009-01-26

Lietuvos Respublikos Seimui ir Vyriausybei įstatymais paskubom įtvirtinus vienašališkus sprendimus, kurie jau dabar privertė užsidaryti daugybę įmonių, beveik masiškai mažinti darbuotojų ir didinti bedarbių skaičių bei formuotis dar vienai emigrantų bangai, Lietuvos centro partija pareiškia pritarianti Lietuvos smulkiųjų verslininkų ir prekybininkų asociacijos sausio 13 d. Rezoliucijai, išdėstančiai svarbiausius Asociacijos reikalavimus, bei remia sausio 16 d. Kreipimąsi į Lietuvos smulkiuosius verslininkus, kviečiantį š. m. vasario 3 d. rinktis į visuotinį įspėjamąjį mitingą.

Lietuvos centro partija ragina Lietuvos Vyriausybę ir Permainų koaliciją nepolitizuoti teisėtų finansinių, socialinių ir ekonominių reikalavimų, kuriuos smulkieji verslininkai ir prekybininkai laiko tik reikalavimu leisti jiems išgyventi iš savo jėgomis sukurtų darbo vietų. Jų reikalavimai konkretūs ir aiškūs. Vyriausybė, deja, jau prisipažino padariusi skubos klaidų.

Lietuvos centro partija palaiko demonstracijų įdėją prieš skurdą bei skurdinimą ir vienijasi su tauta, pakilusia ginti savo teises. Pritaria demonstracijose išsakytiems reikalavimams: neišparduoti valstybės strateginių objektų, nežlugdyti vidutinio ir smulkaus verslo, steigti naujas darbo vietas, mokėti atlyginimus, ir socialines išmokas, nežeminančias žmogaus orumo, tobulinti mokesčių sistemą.

Lietuvos centro partija siūlo Lietuvos Vyriausybei nedelsiant rasti susitarimus su įspėjamojo mitingo rengėjais ir sutelkti jėgas vieningai įveikti Lietuvą užgriuvusią ekonominę krizę. 

Lietuvos centro partijos
Politinė taryba

Atgal