K. Krivickas išrinktas Lietuvos centro partijos pirmininko pavaduotoju Spausdinti
Parašė Redaktorius   
Pirmadienis, 13 Vasaris 2017 20:30

Sekmadienį Kaune įvykusiame Lietuvos centro partijos suvažiavime šios partijos pirmininko N. Puteikio pavaduotoju išrinktas žinomas žurnalistas Kristupas Krivickas. Jis bus atsakingas už partijos komunikaciją ir viešuosius ryšius, taip pat rinkimų strategijas ir jų įgyvendinimą.

„Lietuvos centro partija atgimsta, mes laimėsime artimiausius Seimo rinkimus Anykščių – Panevėžio apygardoje, o taip pat priešlaikinius mero rinkimus Šakiuose. Simboliška, kad Lietuvos centro partijos atgimimas prasideda Vasario 16-osios išvakarėse, džiaugiuosi, galėdamas savo patirtimi ir žiniomis prisidėti prie garbingas istorines šaknis turinčios politinės centro jėgos, kurią įsteigė šviesios atminties Lietuvos Sąjūdžio ir Atgimimo ideologas R. Ozolas, atgimimo“, – kalbėjo K. Krivickas.

„Esu įsitikinęs, kad K. Krivickas laimės Seimo rinkimus Anykščių-Panevėžio apygardoje ir Centro partija bei visi Lietuvos žmonės Seime turės dar vieną labai stiprų kovotoją už viešąjį interesą, už eilinį žmogų, prieš valdžios korupciją. Džiaugiuosi, kad Kristupas nuo šiol yra ne tik mano politinis bendražygis ir bičiulis, bet ir mano pavaduotojas, kuruojantis komunikaciją, viešuosius ryšius ir rinkimų strategijas, kitaip tariant, atsakingas už tiesioginį bendravimą su rinkėjais – tai dalykai, kuriuos jis išmano puikiai, ir tai, be jokios abejonės, sustiprins Lietuvos centro partiją ir jos atgimimą“, – sveikindamas naujai išrinktą pavaduotoją kalbėjo N. Puteikis.

K. Krivickas suvažiavime taip pat buvo oficialiai patvirtintas ir Lietuvos centro partijos kandidatu naujuose Seimo nario rinkimuose Anykščių – Panevėžio apygardoje, kurie vyks balandžio 23 dieną.