Protesto akcija Ukrainos prezidento vizito į Lietuvą proga Spausdinti
Parašė Visuomeninių organizacijų susivienijimas „Apskritasis stalas“   
Antradienis, 05 Vasaris 2013 19:15

Visuomeninių organizacijų susivienijimo „Apskritasis stalas“, visuomeninio judėjimo „Už teisingumą“ iniciatyvinės grupės nariai kartu su Sąjūdžio iniciatyvinės grupės nariais, Nepriklausomybės Akto signatarais, ukrainiečių bendruomenės Lietuvoje nariais imasi iniciatyvos š.m. vasario 6 d. surengti protesto akciją-piketą Ukrainos prezidento Viktoro Janukovičiaus vizito į Lietuvą proga.
Akcijos metu bus išsakytas požiūris į  dabartinės Ukrainos vadovybės  politiką demokratijos ir teisingumo atžvilgiu, kai susidorojama  su demokratine opozicija, laisva spauda, į kalėjimus sodinami tie, kas kovoja su korupcija, o užsienio politika paverčiama šio klano interesų išraiška, šantažuojant demokratinę bendruomenę, kad, jeigu Jūs, Europa, netenkinsite mūsų įgeidžių, tai mes savo biznio interesus Ukrainos valstybės sąskaita eisime spręsti kartu su Maskva.
Kviečiame prie protesto akcijos prisidėti ir kitų visuomeninių bei politinių organizacijų atstovus, kuriems irgi nepriimtina tai, ką V. Janukovičius ir jo klanas daro su Ukrainos valstybe. 
Remiantis Lietuvos įstatymais, kiekviena iš tokių organizacijų gali ateiti su savo atributika, plakatais ir sudaryti savo piketą, būrelį iki 9 žmonių. Tada tokiam piketui leidimo nereikia.  Esame, kaip ir ankstesnių mūsų renginių metu pasirengę bendradarbiauti su Lietuvos teisėsaugos pareigūnais, užtikrinant tvarką.
Piketus surengsime dviejose Vilniaus vietose, kur su Lietuvos vadovais susitiks V. Janukovičius
12.00 -14.30 val. -  prie Prezidento rūmų Daukanto aikštėje.
15-17 val. – prie Seimo rūmų Nepriklausomybės aikštėje
Būdami už teisingumą Lietuvoje, esame už teisingumą ir Ukrainoje, su kuria Lietuvą sieja ilgaamžiai draugiški santykiai, paremti abipusės pagarbos ir pagalbos mūsų tautoms ir siekiams principais. Ukrainiečių tauta kartu su lietuvių tauta gali įsijungti kartu ir Europos tautų bendruomenę. Šiuos žingsnius pasiryžę palaikyti bei paremti.

Smulkesnė informacija apie protesto akciją:  tel. 8620 87806